برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

system guid ‎

راهنمای کار

 

اشخاص حقیقی و حقوقی (تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی و یا خریداران غیرایرانی) می توانند با ثبت ایمیل خود، در سایت «وال‌اکسپورت» به صورت رایگان عضو شوند و اقدام به ثبت آگهی و یا درخواست سفارش نمایند.

ثبت تمامی آگهی ها در سایت «وال‌اکسپورت» رایگان می باشد.

این آگهی ها به زبانهای فارسی، روسی و یا چینی برای 5 روز در سایت منتشر می شوند.

تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی، برای ثبت آگهی خود از منوی «ثبت آگهی» و یا «ارسال آگهی» اقدام نمائید.

پس از ثبت نام و وارد کردن مشخصات کالای خود به زبان فارسی، گروه «وال‌اکسپورت» پس از تایید اطلاعات ثبت شده، ظرف حداکثر 2 روز کاری، آگهی را ترجمه و منتشر می‌نمایند.

آگهی شما بدون ذکر راههای ارتباطی، بر روی دیوار سایت «وال‌اکسپورت» برای جلب توجه خریداران خارجی منتشر می شود.

«وال‌اکسپورت» در طول این مدت هیچ گونه تضمینی برای یافتن خریدار خارجی به آگهی کننده نمی دهد.

آگهی دهندگان ایرانی می توانند با خرید بسته های تعرفه ای شانس پیدا کردن مشتری خارجی برای خود را افزایش دهند. تفاوت بسته ها، در اعتبار مدت زمان انتشار آگهی ها، نوع آگهی (ساده یا ویژه) و تعداد دفعه ارتقاء (نمایش در بالای لیست آگهی ها) می باشد.

چنانچه هنگام ثبت آگهی، «آگهی ویژه» را انتخاب کرده باشید، در طول مدت انتشار آگهی ویژه، این آگهی ها در بخش های مختلفی از سایت نمایش داده می شوند و شانس دیده شدن و انتخاب آن توسط مشتریان به شدت افزایش می یابد.

با توجه به بازار رقابتی و شرایط مختلف بازار و نوع محصولات، «وال‌اکسپورت» هیچ تضمینی برای یافتن خریدار خارجی به آگهی دهنده نمی دهد.

پس از درج آگهی چنانچه خریدار غیرایرانی متقاضی کالای تبلیغ شده در سایت باشد، به صورت آنلاین تقاضای خود را در سایت ثبت می نماید؛ لذا پس از آن گروه «وال‌اکسپورت» مراتب را رسما به اطلاع تولیدکننده کالای ایرانی می رساند و ارتباط طرفین را مستقیم و بدون واسطه برقرار می نماید. از این لحظه به بعد، کلیه امور و توافقات آتی با طرفین می باشد و «وال‌اکسپورت» هیچ مسئولیتی ندارد.

پس از اطلاع و هماهنگی های لازم بین طرفین، چنانچه طرفین شرایط عنوان شده یکدیگر را قبول داشته باشند و خواهان گفتگو و عقد قرارداد باشند، در صورت تمایل می توانند از امکانات و مشاوره های حقوقی گروه «وال‌اکسپورت» در جهت انعقاد قرارداد استفاده نمایند. مابقی امور طبق هماهنگی ها و نظارت «وال‌اکسپورت» با طرفین خواهد بود. امور آتی در قالب عقد قرارداد هر یک از طرفین با «وال‌اکسپورت»، و همینطور قرارداد صادراتی بین طرفین و پیگیری کلیه امور حقوقی و تجاری با تعرفه های مشخص خواهد بود.

برای شروع صادرات، کالای خود را به صورت رایگان در «وال‌اکسپورت» ثبت نمایید و آگهی کنید.