برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

Work with us

چگونه می‌توانید با «وال‌اکسپورت» شریک شوید؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه می توان یک سایت و وبلاگ ساده داشت یا حتی یک صفحه در اینستاگرام و تلگرام و از آن پول درآورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه با دانش و آشنایی خود به زبان روسی یا چینی می توانید کسب و کار دیجیتال داشته باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید؟

ما به شما بازاریابی دیجیتال برد-برد را پیشنهاد می کنیم.

یعنی اینکه اگر شما آشنا به زبان خارجی هستید، و یک سایت یا وبلاگ دارید و یا در شبکه های اجتماعی صفحه ای دارید، چنانچه در سایت یا صفحه شخصی خود به کسی کالایی از «وال‌اکسپورت» را پیشنهاد دهید و او از طریق یک لینک مستقیم وارد سایت «وال‌اکسپورت» شود و منتج به انعقاد قرارداد صادراتی شود، به شما درصدی از این قرارداد تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این پیشنهاد را از طریق یک بنر تبلیغاتی در سایت یا صفحه خود انجام دهید. یا حتی کالای مورد نظر را نقد و بررسی کنید و لینک کالا را در متن خود قرار دهید.

در این روش شما نه نیاز به سرمایه دارید، نه درگیر تامین کالا یا خدمات می شوید و نه درگیر ارسال. سایت «وال‌اکسپورت» همه این کارها را برعهده می‌گیرد.

تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که پیشنهاد خرید را با لینک مستقیم «وال‌اکسپورت» ارائه دهید. 

 

حالا چطور با «وال‌اکسپورت» شریک شویم؟

خیلی ساده است، کافیست یک محصول یا کالای ایرانی را از سایت «وال‌اکسپورت» انتخاب کنید و لینک مستقیم آن را در سایت یا صفحه شخصی خود به زبان روسی یا چینی منتشر کنید و به اشتراک بگذارید. مقاصد صادراتی شامل کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کشورهای عضو همکاری های شانگهای مانند روسیه، چین، هند، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس، تاجیکستان و دیگر کشورها می باشند.

با این روش علاوه بر حمایت از تولید کالای ایرانی و تلاش برای صادرات آن، بدون هیچ هزینه و سرمایه ای، می توانید سود اقتصادی مناسبی داشته باشید.

از طریق لینک زیر به صفحه کالاها در «وال‌اکسپورت» بروید و لینک مستقیم یک یا چند کالا یا خدمت ایرانی را مستقیما به اشتراک بگذارید:

 

کالای ایرانی